Ihrisko

Nepozeráte sa len na železné hrazdy a stĺpy. Sú to majstrovské diela. Je to súbor dokonale usporiadaných prvkov, ktoré bezchybne zapadajú do seba a umožňujú Vám tak žiť zdravšie.

Ihriská na cvičenie s vlastnou váhou obsahujú prvky na precvičenie celého tela. Väčšinou sú inštalované exteriérovo a umožňujú tak cvičiť na čerstvom vzduchu v prírode alebo doma na záhrade.

Ihriská, ktoré budujeme sú verejne prístupne a je možnosť na nich cvičiť bezplatne. Na ihriskách sa dajú vykonávať aj rôzne tréningy športových klubov, exhibičné vystúpenia alebo športové súťaže zamerané na cvičenie s vlastnou váhou a street-workout.

Všetky ihriská sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou TÜV SÜD a spĺňajú najnovšie bezpečnostné a technické normy EU.

Máte sen o tom ako cvičíte na modernom ihrisku v parku na čerstvom vzduchu? Ale čo ak zistíte , že vo vašom meste alebo obci sa takáto možnosť využitia voľného času nenachádza? Ste na správnom mieste! Kontaktujte nás a spoločnými silami sa budeme snažiť tento sen splniť.

V rámci iniciatívy Športom za Slovensko o.z. sme sa rozhodli pomôcť s budovaním ihrísk na Slovensku.  Spoločnými silami môžeme vybudovať ihrisko na cvičenie s vlastnou váhou, v každom meste alebo obci. Týmto spôsobom vytvárame priestor pre mládež a miestne komunity, ktoré majú záujem o zdravý životný štýl, snahu na sebe pracovať a podieľať sa na vytváraní svojho okolia. Idú dobrým príkladom spoločnosti a motivujú k tomu aby sa znížilo užívanie drog, alkoholu a bezcenného využívania voľného času. Namiesto toho sa venovali radšej pohybu a zveľaďovaniu svojho okolia.

Napíšte nám na email na: info@szsk.sk a my vám pošleme cenníky, vizualizácie a fotky už postavených ihrísk, aby ste mali predstavu o tom, aké sú možnosti, koľko to stojí a mohli tak reagovať na prípadné otázky z vedenia obce.